میز تلویزیون LCD، چه رنگی، چه جنسی و چه مدلی بهتر است؟

مبلمان: انتخاب رنگ و مدل و جنس میز تلویزیون یکی از چالش هایی است که اکثر ما حداقل یک بار هنگام خرید وسایل دکوراسیون داخلی منزل به آن برخورده ایم. امروز یکی از کاربران در قسمت مشاوره دکوراسیون سوالی در مورد انتخاب رنگ میز تلویزیون در فضایی با دکوراسیون داخلی کلاسیک طلایی و فیلی پرسیده بودند. به همین دلیل تصمیم گرفتم در این مطلب نکاتی را یاد آوری کنم که شما را در انتخاب رنگ و مدل میز تلویزیون یاری می دهد.

رنگ مشکی برای میز تلویزیون یکی از متداول ترین انتخاب هاست که با تلویزیون و بیشتر دستگاه های صوتی و تصویری به خوبی ست می شود. اما همین انتخاب معمولی نیز می تواند با مدلی متفاوت تبدیل به نقطه کانونی فضا شود. در تصویر بالا یک میز تلویزیون کشیده مشکی را می بینید که شومینه را نیز در خود جای داده است و خود را به عنوان تاثیر گذار ترین عنصر فضا به رخ می کشد.

شاید وقت آن رسیده که از فکر یک میز ساده برای قرار دادن تلویزیون بیرون بیاییم. امروزه با وجود فضای کم خانه ها بهتر است از هر قسمت بیشترین بهره را ببریم. یک میز تلویزیون می تواند مانند شامل کتابخانه، کشو و کمدهای متعدد و چند طبقه برای وسایل دکوری باشد. با کمی خلاقیت میز تلویزیون از ترکیب دو رنگ ساخته شده و حتی تابلو های هنری رنگارنگ نیز در بالای برای پوشاندن فرورفتگی های دیوار استفاده شده اند که به خوبی با میز تلویزیون حالتی یکپارچه ایجاد کرده اند.

در انتخاب رنگ و جنس میز تلویزیون به ویژه در دکوراسیون مدرن هیچ محدودیتی وجود ندارد. چوب های پولیش شده و mdf های براق در رنگ های مختلف انتخاب های بسیار مناسبی برای میز تلویزیون هستند. در انتخاب رنگ زرد براق برای میز تلویزیون جلوه گری آن را در فضا دوچندان می کند.

به تناسب ابعاد میز تلویزیون  با خود ابعاد تلویزیون و دستگاه های صوتی و تصویری نیز باید دقت کرد. یک تلویزیون ۵۰ اینچی بزرگ  در یک خانه نقلی با میز تلویزیون کوچک انتخاب نا مناسبی است و فضایی نا متعادل ایجاد می کند.

استفاده از یک میز کنسولی ساده و باریک و اتصال تلویزیون به دیوار  به طور خاص برای دکوراسیون فضاهای کوچک بسیار کاربردی و زیباست.

نوع دیگری از میز های تلویزیون هستند که جنس آنها از پلاستیک فشرده براق است و پایه ای فلزی دارند. این میز ها در فضاهای مدرن به خوبی می نشینند، فضای کمی اشغال می کنند و تلویزیون روی آنها نصب می شود. این نوع میز ها را می توانید از نمایندگی های لوازم صوتی و تصویری تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *